Magdalena Bargieł


Poznaj innych autorów wpisówzobacz

Magdalena Bargieł

Stanowisko:
Senior HR Manager

 

Firma:
ostatnio Sygnity

 

Staż pracy w HR:
20 lat

 

Powód, dla którego pracujesz w HR:
Wierzę, że nie minimalizacja słabości a maksymalizacja tkwiącej w ludziach siły jest kluczem do sukcesu, odkąd zrozumiałam, że to właśnie praca, którą kocham, nie czuję, że pracuję ani jednego dnia więcej w życiu.

 

Twoje zawodowe motto:
Nie to, co osiągasz, ale to, co przezwyciężasz, definiuje Twoją karierę.

 

Zainteresowania zawodowe:
Wzrost efektywności organizacji i osiąganych wyników biznesowych poprzez rozwój potencjału ludzkiego, wzrost zaangażowania, współpracę i budowanie współodpowiedzialności.

 

Kluczowa, ekspercka kompetencja:
„Bądź niezaprzeczalnie dobry. Żaden wysiłek marketingowy nie będzie dla tego substytutem” – kluczowe słowo – skuteczność. Kluczowe kompetencje – zarządzanie zmianą, angażujące przywództwo, zarządzanie talentami, kultura organizacyjna wysokiej wydajności.

 

Pasje pozazawodowe:
Fotografowanie otaczającego świata i łapanie ulotnych chwil w obraz życia, podróżowanie i poznawanie kultur, obyczajów i smaków, koty dzikie i te udomowione.

 

Najważniejsza lekcja zawodowa:
Nie ma rzeczy niemożliwych, silosów nie do obalenia, oponentów nie do przekonania, wyników nie do poprawienia, ludzi nie do zmienienia, procesów nie do usprawnienia…..

 

Największe sukcesy zawodowe:
Moi wychowani sukcesorzy, skuteczni następcy w wielu miejscach.

 

Wartość, do której jesteś najbardziej przywiązana:
Spójność i wiarygodność.

 

Organizacje i idee, które wspierasz (jako wolontariusz):
Promowanie kobiet w nowych technologiach: Technologia w Spódnicy, Dziewczyny w Nowych Technologiach, Pomoc dzieciom: Adopcje na Odległość, Unicef, Salezjanie, Wsparcie edukacji i rozwoju osób niepełnosprawnych: United Way.


Wpisy

Ten influencer nie dodał żadnych wpisów.