zdjecie

Anna Balion

Stanowisko

HR Business Partner

Firma

Praca.pl

Staż pracy w HR

14 lat

Dlaczego wybrałaś HR?

Pracę w HR wybrałam ze względu na możliwość wspierania innych w ich rozwoju. Po kilkunastu latach pracy wiem, że to tylko jeden z aspektów, który daje mi satysfakcję. Ogromnym znaczeniem stała się dla mnie możliwość współtworzenia i kreowania kultury organizacyjnej firm. Praca u boku Zarządów i kadry menedżerskiej to praca z ludźmi, z ich ambicjami i wizjami, ale także z ich wartościami i przekonaniami.

Ulubione zagadnienie HR, „konik” HRowy

Lubię dawać upust pasji trenerskiej opracowując i wdrażając programy rozwojowe, znając od środka specyfikę firmy oraz potrzeby ludzi, z którymi współpracuję.

W jakich tematach czujesz się autorytetem?

Bez wątpienia mój kręgosłup zawodowy to rekrutacja. Towarzyszy mi ona od pierwszych dni pracy i do dziś jest codziennością.

Motto zawodowe/życiowe

Drogowskazem jest dla mnie tekst Dezyderaty. Ponadczasowe przesłanie.

Jakie wartości prezentujesz, wyznajesz?

Odpowiedzialność, uczciwość i pokora – a ponieważ każdą z nich wystawiłam kiedyś na próbę, to dzisiaj wiem, jak wiele znaczą.

Co Cię w życiu kręci?

Mój mąż i śmiech moich dzieci. Spotkania ze znajomymi, dobra książka, i jeszcze lepsza muzyka, taniec, wieczory z gitarą przy ognisku, gry planszowe, filmy, szybka jazda samochodem, pływanie, słońce, morze, góry, czekolada i tort bezowy. A czasem po prostu drugi człowiek – bo potrafi zapierać dech.

Doświadczenie w działaniach pro publico bono

Wspieram: Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Szlachetną Paczkę, Fundacje m.in. „Zdążyć z Pomocą”.