Ewelina Zabielska

Ewelina Zabielska

Stanowisko

Head of Human Resources

Firma

Ultimo S.A.

Staż pracy w HR

12 lat

Dlaczego wybrałaś HR?

Już w czasie studiów zainteresowałam się przedmiotami, które dotyczyły zarządzania kadrami. I od tego wszytsko się zaczęło, a z każdym kolejnym doświadczeniem utwierdzałam się, że była to właściwa decyzja. Po 12 latach pracy w obszarze HR wiem, że nie zmieniłabym tej decyzji i chcę ją nadal kontynuować. Wybrałam HR ponieważ jest to bardzo różnorodny obszar, pełny wyzwań i zawsze bliski ludziom. Zawsze byłam świetnym obserwartorem, co bardzo często wykorzystuję w codziennej pracy.

Ulubione zagadnienie HR, „konik” HRowy

Moją przygodę w HR zaczynałam od rekrutacji i nadal uważam, że jest to jeden z najważniejszych procesów HR, dzięki któremu mamy wpływ na inne osoby i od którego wszystko się zaczyna. Również bardzo lubię procesy mentoringowe oraz te, które są związane z budowaniem ścieżek kariery. Dodatkowo lubię także projekty HRowe, które usprawniają pracę wewnątrz HR oraz współpracę z innymi obszarami.

W jakich tematach czujesz się autorytetem?

Rozwój leadershipu, mentoring i budowanie zaangażowania w organizacji, rekrutacja i candidate experience

Motto zawodowe/życiowe

"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać."

Jakie wartości prezentujesz, wyznajesz?

Szacunek, Szczerość, Spójność

Co Cię w życiu kręci?

Osiąganie kolejnych celów, które sobie wyznaczam w życiu osobistym oraz zawodowym 🙂

Doświadczenie w działaniach pro publico bono

Współpracowałam z fundacjami wspierając osoby niepełnosprawne w znalezieniu pracy i swojgo miejsca na rynku pracy. Dodatkowo byłam przez kilka lat mentorem w programach "Mentoring dla studentów" na kilku wrocławskich uczelniach.