Marta Kowalska

Marta Kowalska

Stanowisko

Kierownik Rekrutacji i Rozwoju Talentów

Firma

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Staż pracy w HR

7 lat

Dlaczego wybrałaś HR?

Przez przypadek 🙂 miałam przecież być logopedą, a praca w HR miała być na chwilę. Połknęłam haczyk w momencie, kiedy pierwszy raz poszłam przyjrzeć się, jak wygląda spotkanie rekrutacyjne i stwierdziłam, że dokładnie tym chciałabym się zająć.

Ulubione zagadnienie HR, „konik” HRowy

Mądry Employer Branding - płynący z wnętrza organizacji na zewnątrz

W jakich tematach czujesz się autorytetem?

budowanie wizerunku pracodawcy<br />rekrutacja pracowników - talentów <br />praca w środowisku opartym na wartościach i relacji z drugim człowiekiem

Motto zawodowe/życiowe

"Always go with a choice that scares you most, because that's the one that is going to help you grow" - Caroline Myss oraz "Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami" - Adam Mickiewicz. <br /><br />Pierwszy cytat pozwoliłam sobie napisać w oryginale, ponieważ przetłumaczone słowa nie działają już na mnie w ten sam sposób 🙂

Jakie wartości prezentujesz, wyznajesz?

Pierwszą i nadrzędną jest uczciwość - w stosunku do siebie i drugiego człowieka. Szacunek, bezpieczeństwo oraz prawdziwe relacje.

Co Cię w życiu kręci?

Otaczający mnie świat i ludzie wokół mnie, to, że codziennie może wydarzyć się mała rzecz, która całkowicie może zmienić Twoje życie - jedno spotkanie, chwila rozmowy. Lubię, kiedy mogę się rozwijać, dotykać nowych rzeczy, wymieniać doświadczenia. Kręcą mnie podróże - możliwość poznania nowych miejsc, ludzi, zapachów, potraw.

Doświadczenie w działaniach pro publico bono

Wspieranie fundacji dla bezdomnych psiaków