zdjecie

Michał Pawłowicz

Stanowisko

Kierownik Projektów HR

Firma

Carlsberg Polska Sp. z o.o.

Staż pracy w HR

10 lat

Dlaczego wybrałaś HR?

Swoją drogę zawodową obrałem dosyć wcześnie, bo już pod koniec pierwszego roku studiów z Psychologii Przedsiębiorczości i Zarządzania mogłem pochwalić się doświadczeniem w pracy w międzynarodowej korporacji, dzięki czemu podczas różnych warsztatów dzieliłem się z innymi ciekawymi i praktycznymi przykładami z życia dużej organizacji.
W pracy w HR cenię sobie szczególnie możliwość wdrażania zmian, które pozytywnie wpływają na efektywność organizacji oraz zwracanie uwagi nie tylko na to, czy osiągamy cele, ale przede wszystkim w jaki sposób tego dokonujemy. Uświadamianie i pokazywanie własnym przykładem, że HR to nie osoby, które siedzą wyłącznie za biurkiem i wymyślają oderwane od rzeczywistości programy, ale przede wszystkim ludzie, którzy nie boją się ciężkiej pracy, starają się poznać różne punkty widzenia i wspólnie wypracować rozwiązania, które będą służyć nie tylko biznesowi, ale także ludziom, którzy ten biznes tworzą.

Ulubione zagadnienie HR, „konik” HRowy

Procesy HR, technologie w HR, rozwój osobisty i organizacyjny, leadership, kultura organizacyjna.

W jakich tematach czujesz się autorytetem?

Performance Management, zarządzanie projektami, technologia w HR, rozwój osobisty, planowanie i zarządzanie sobą w czasie.

Motto zawodowe/życiowe

Traktuj innych tak, jak sam chcesz być traktowany.

Jakie wartości prezentujesz, wyznajesz?

Szacunek. Uczciwość. Spójność.

Co Cię w życiu kręci?

Zdobywanie wiedzy i rozwijanie nowych umiejętności. Lubię szukać odpowiedzi na trudne lub nietypowe pytania, często zagłębiając się w zupełnie nowe, nieznane mi dotąd obszary. Kręci mnie słowo pisane, copywriting i – ostatnio – próba opanowania temperamentu mojego 4-miesięcznego kundelka ????

Doświadczenie w działaniach pro publico bono

Przykład z ostatnich tygodni to prace nad TrendBook’iem HRI.