Agata Landzwójczak-Tyczyno
HR Business Partner
IT.integro
Staż pracy w HR: Od 2007 roku

Dlaczego wybrałaś HR

Dzięki znajomości hiszpańskiego ; ) Tak trafiłam do katalońskiej firmy rekrutacyjnej i agencji pracy tymczasowej. Dzięki temu zbiegowi okoliczności odkryłam, że praca blisko ludzi, na ich indywidualnych zasobach to moja pasja.

Ulubione zagadnienie HR, „konik” HRowy

Zarządzanie różnorodnością (diversity & inclusion), otwarta komunikacja/ komunikacja bez przemocy (non-violent communication), zwinne metody pracy (agile) i zarządzanie kompetencjami w IT.

W jakich tematach czujesz się autorytetem?

Rekrutacji, zarządzania kompetencjami w IT, rozwoju osobistego i rozwoju kompetencji (w tym kompetencji lidera), otwartej komunikacji.

Motto zawodowe/życiowe

”Nie mogę przejmować się tym co mówią inni, bo innych jest dużo i każdy mówi co innego.” Oraz „Raczej nie lubimy ludzi, którzy są dla nas niemili, dlatego bądź dla siebie miła.” Marta Frej.

Jakie wartości prezentujesz, wyznajesz?

Szacunek – do drugiego człowieka, jego odrębności i indywidualnych potrzeb.

Co Cię w życiu kręci?

Ludzie – moja najbliższa rodzina, przyjaciele i bliscy znajomi, ale też koledzy i koleżanki z pracy. Miejsca – uwielbiam włóczyć się po ulicach miast, bezdrożach i górskich szlakach. Momenty – kręci mnie życie samo w sobie.

Doświadczenie w działaniach pro publico bono

Jako wolontariusz w domu dziecka prowadziłam zajęcia z oswajania tematu aktywności zawodowej dla nastolatków. Jako mentor uczestniczyłam w programie mentoringowym Women in Technology Poland. Jako „skład założycielski” uruchamiałam pierwsze spotkania poznańskiej społeczności HR (HR Meetup). Od 25 lat wspieram i adoruję Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Share This