HRI High Potentials

 

HRI High Potentials to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń oraz rozwoju dla 100 profesjonalistów i liderów HR z największym potencjałem do zostania Influencerami w swoich obszarach. Założona w ramach think tanku HR Influencers, umożliwia kreowanie trendów HR, dzielenie się best practice ze środowiskiem i czerpanie od bardziej doświadczonych praktyków, autorytetów i wpływowych liderów branży HR.

 

Założycielkami HRI High Potentials są:

Pomysłodawcą jest Joanna Malinowska-Parzydło, Chief Visionary Officer, Personal Brand Institute.

 

 

Kim jest HRI High Potential?

 

HRI High Potential to menedżer/koordynator odpowiedzialny za jeden lub kilka obszarów HR (in-house), wykazujący się szczególną wiedzą i praktyką, która przekłada się na korzyści biznesowe. Jest pasjonatem. Z niespożytą energią i optymizmem poszukuje innowacyjnych rozwiązań, odpowiadających na potrzeby biznesu i pracowników. W swojej specjalności jest już autorytetem dla innych, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nieustannie się rozwija i podejmuje nowe wyzwania. Inspiruje do działania kolegów po fachu oraz kadrę kierowniczą w swojej firmie. Angażuje się w działania pro publico bono. Aspiruje do zostania Influencerem.

 

Dlaczego warto zostać HRI HiPo?

Think tank HR Influencers jest pierwszą i jedyną taką inicjatywą w kraju, która kreuje trendy, wyznacza ścieżki i koncentruje się na komunikowaniu na rynku, że HR to biznes. HRI High Potentials, uczestnicząc w inicjatywie, mają możliwość:

 

Jak zostać HRI High Potential?

 

Aby przystąpić do inicjatywy należy zgłosić chęć udziału w HRI High Potentials poprzez platformę eRecruiter (kliknij „Dołącz do HRI HiPos”). Podczas aplikowania kandydaci proszeni są o odpowiedzi na pytania oraz o załączenie referencji potwierdzających ich doświadczenie i zaangażowanie w rozwój obszaru HR. Wysłanie zgłoszenia wiąże się z akceptacją Regulaminu HRI HiPos. Aplikacja jest następnie weryfikowana przez HiPos Board, która decyduje o przyjęciu lub odrzuceniu kandydatury. Informacja o wyniku procesu przesyłana jest drogą elektroniczną. Po pozytywnym przejściu procesu aplikacji HRI High Potential otrzymuje dostęp do świadczeń wynikających z Regulaminu HiPos oraz Oferty HiPos.

 

Zapoznaj się z dokumentami: Regulamin HRI High Potentials oraz Pakiet HRI HiPos i…

 

Dołącz do HRI High Potentials!

HR Influencers

 

HR Influencers to 50 najbardziej wpływowych liderów branży Human Resources w Polsce. Inicjatywa skupia osoby skuteczne w rozwijaniu kapitału intelektualnego oraz marki przywództwa w swoich firmach i otoczeniu, kreatorów trendów w swoich obszarach zawodowych, zaangażowanych w budowanie dobrych praktyk dla pozostałych profesjonalistów HR w Polsce oraz rozwiązań dla całego rynku pracy. Influencerzy to osoby wspierające biznes w skutecznym zarządzaniu w dobrym stylu, kreowaniu kultury organizacyjnej wokół wartości oraz budujące markę lidera wysokiej reputacji w swoim otoczeniu.

 

Jak dołączyć do grona HR Influencers?

 

Zostać członkiem HRI można jedynie po uprzednim uzyskaniu rekomendacji ze środowiska HR lub biznesu. W procesie weryfikacji kandydatury ma miejsce m.in. kontakt bezpośredni z rekomendowaną osobą i potwierdzanie referencji. Finalną decyzję o przyjęciu do grona HRI podejmuje wybrana na dany rok HRI Board.

 

Zgłoszenia indywidualne oraz rekomendacje osób, które Państwa zdaniem powinny znaleźć się w gronie HR Influencers przyjmujemy na adres: kontakt@hrinfluencers.pl

 

Zapoznaj się z Regulaminem