Dominika Kowalska
TRAINING & DEVELOPMENT MANAGER
BRICOMAN POLSKA
Staż pracy w HR: 9 lat

Dlaczego wybrałaś HR

Lubię pracować z ludźmi, odkrywać ich potencjał, wspierać w osiąganiu celów, towarzyszyć im w rozwoju i przyczyniać się do budowania poczucia spełnienia w swojej roli zawodowej. Biznes to ludzie, a im lepiej ludziom w biznesie, tym biznes idzie lepiej. Widzę, jak duży wpływ na prosperowanie firmy ma jakość zarządzania i jakość relacji międzyludzkich w organizacji, a praca w HR daje mi możliwość wpływania na to, jakie wartości będą nas prowadzić i jaki styl zarządzania będziemy w firmie budować. Lubię pokazywać spójność i wspólnotę interesów pojedynczego człowieka i organizacji. Pasjonuje mnie ta część pracy w HR, w której dzięki wspieraniu i rozwijaniu indywidualnych osób realnie przyczyniam się do osiągania sukcesów całej firmy.

Ulubione zagadnienie HR, „konik” HRowy

Pasjonuje mnie podejście rozwoju opartego na mocnych stronach, empowerment, budowanie zaangażowania, zarządzanie talentami, rozwój liderów.

W jakich tematach czujesz się autorytetem?

Szeroko pojęty rozwój ludzi (tworzenie i wdrażanie programów rozwoju, rozwój liderów, zarządzanie talentami, plany sukcesji), rozwój w oparciu o mocne strony, motywacja i motywowanie, budowanie zaangażowania, przywództwo.

Motto zawodowe/życiowe

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. <br />Nie wiesz co robić? Rób dobro.

Jakie wartości prezentujesz, wyznajesz?

Autentyczność, autonomia, szacunek, uczciwość, rozwój, odwaga.

Co Cię w życiu kręci?

Rozwój osobisty, neuropsychologia, rodzina i samba ????

Doświadczenie w działaniach pro publico bono

Szlachetna Paczka, wsparcie w poszukiwaniu „padrinos” dla dzieci z sierocińca Hogar de Niñas San Francisco w Boliwii.
Share This