Katarzyna Szydłowska

Katarzyna Szydłowska

Stanowisko

Business HR Director

Firma

Intive Gmbh Sp. z o. o. Oddział w Polsce

Staż pracy w HR

Od 2008 roku

Dlaczego wybrałaś HR?

Uwielbiam pracować z ludźmi i budować dla nich takie środowisko pracy, które pozwala im dawać z siebie maksimum – talentu, zaangażowania i uśmiechu. Praca w HR pozwala mi łączyć perspektywę pracownika z perspektywą biznesu i dzięki temu zrozumieniu efektywnie przekładać je na wspierające procesy i projekty HR-owe, które przynoszą korzyści obydwu stronom.

Ulubione zagadnienie HR, „konik” HRowy

Coaching, Budowanie zaangażowania, BHR

W jakich tematach czujesz się autorytetem?

Coaching, kocia behawiorystyka

Motto zawodowe/życiowe

Dream. Believe. Do. Repeat.

Jakie wartości prezentujesz, wyznajesz?

Cenię profesjonalizm - rozumiany jako rzetelne dostarczanie w czasie i jakości oraz profesjonalny, pełen szacunku kontakt. #profesjonalizm Cenię pracę z sensem - robiąc coś, lubię wiedzieć "po co", nie robić rzeczy "dla papieru" czy dla "odfajkowania". Włączając do tego zaangażowanie, serce i pasję do HR zyskuję radość i satysfakcję z pracy. #pracazsensem / #zaangażowanie Ważni są dla mnie ludzie - działać z ludźmi i dla ludzi, tworzyć dla nich przestrzeń do rozwoju i patrzeć jak się rozwijają - to chyba największa satysfakcja z pracy. #empatia

Co Cię w życiu kręci?

Coaching. Bardzo mocno wierzę w to, że każdy posiada mocne strony i zasoby. Od każdego można się czegoś nauczyć i każdy jest unikalny. Każdy posiada swoje "dźwignie" dzięki którym idzie do przodu, rozwija się, działa i czuje spełnionym. Możliwość pracy z ludźmi daje mi możliwość korzystania z moich umiejętności coachingowych i wspierania ich w rozwoju.

Doświadczenie w działaniach pro publico bono

Uczestnik akcji WOŚP, Szlachetna Paczka.