Katarzyna Szydłowska
Director, Business HR / Dyrektor Personalny
Intive S.A.
Staż pracy w HR: 10 lat

Dlaczego wybrałaś HR

Od pierwszego roku studiów wiedziałam, że będę pracować w HR-ze i nic mnie przed tym nie powstrzyma! Studiując ekonomię, czułam że brakuje mi w tym wszystkim ludzi, rozumienia ich zachowań i wpływu tych zachowań na biznes. Zdecydowałam się na drugi kierunek Socjologię i od tego czasu konsekwentnie podążam ścieżką łączącą biznes i ludzi.

Ulubione zagadnienie HR, „konik” HRowy

Coaching. Bardzo mocno wierzę w to, że każdy posiada mocne strony i zasoby. Od każdego można się czegoś nauczyć i każdy jest unikalny. Każdy posiada swoje „dźwignie” dzięki którym idzie do przodu, rozwija się, działa i czuje spełnionym. Możliwość pracy z ludźmi daje mi możliwość korzystania z moich umiejętności coachingowych i wspierania ich w ich rozwoju.

W jakich tematach czujesz się autorytetem?

Wiedza na temat coachingu, procesów ACDC

Motto zawodowe/życiowe

Dream. Believe. Do. Repeat.

Jakie wartości prezentujesz, wyznajesz?

Cenię profesjonalizm – rozumiany jako rzetelne dostarczanie w czasie i jakości oraz profesjonalny, pełen szacunku kontakt. #profesjonalizm<br /> Cenię pracę z sensem – robiąc coś, lubię wiedzieć „po co”, nie robić rzeczy „dla papieru” czy dla „odfajkowania”. Włączając do tego , zaangażowanie, serce i pasję do HR zyskuję radość i satysfakcję z pracy. #pracazsensem <br />Ważni są dla mnie ludzie – działać z ludźmi i dla ludzi, tworzyć dla nich przestrzeń do rozwoju i patrzeć jak się rozwijają – to chyba największa satysfakcja z pracy. #empatia

Co Cię w życiu kręci?

HR, coaching, koty – ostatnio behawiorystyka

Doświadczenie w działaniach pro publico bono

Współzałożyciel Fundacji „Instytutu Rocka”
Share This