Marta Bagińska
Regionalny HR Biznes Partner / Kierownik ds. Rozwoju Talentów
Reckitt Benckiser
Staż pracy w HR: Od 2012 roku

Dlaczego wybrałaś HR

Od pierwszych dni studiów oraz działalności w organizacjach studenckich pasjonowała mnie praca z ludźmi, rozwój organizacji oraz możliwość wpływu na rozwiązywanie problemów, które dotykały moich znajomych, czy później współpracowników. Dodatkowo, miałam dużo szczęścia i trafiłam na wspaniałych mentorów, partnerów w biznesie oraz w HR, którzy są dla mnie ogromnych autorytetem, towarzyszą mi podczas mojego rozwoju na ścieżce HR oraz ukształtowali mnie jako HRowca.

Ulubione zagadnienie HR, „konik” HRowy

HR Biznes Partnering, Performance & Talent Management, Projektowanie struktur organizacyjnych, Diagnozowanie potencjału rozwojowego pracowników

W jakich tematach czujesz się autorytetem?

HR Biznes Partnering, Łączenie potrzeb rozwojowych ludzi z potrzebami biznesowymi organizacji, Analityka HR, Projektowanie i organizacja wydarzeń integracyjnych (zawodowo i prywatnie)

Motto zawodowe/życiowe

Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie.

Jakie wartości prezentujesz, wyznajesz?

Autentyczność i transparentność (w biznesie i w relacjach), spójność, współpraca oraz wzajemny szacunek, a także etyka w biznesie.

Co Cię w życiu kręci?

Uwielbiam poznawać nowych ludzi i odkrywać historię, które się za nimi kryją. Poza tym podróżowanie „na własną rękę”, tropienie maskonurów na Islandii czy długie wieczory z przyjaciółmi należą do moich ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu. Często można mnie spotkać czytającą kolejny reportaż lub rozwiązującą zagadki kryminalne. Jestem również stałym bywalcem musicali.

Doświadczenie w działaniach pro publico bono

Stowarzyszenie Kormoran, działające na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem
Share This