Natalia Dernowska
Senior HR Business Partner / p.o. Dyrektor ds. HR
PPF Hasco-Lek S.A.
Staż pracy w HR: Od 2014 roku

Dlaczego wybrałaś HR

Pracę w HR wybrałam, dlatego, że ważna jest dla mnie praca nad rozwojem ludzi i dostarczanie przez HR realnej wartości dodanej dla firmy. Moją motywacją jest także rozwój efektywnego HR Business Partneringu w firmach na polskim rynku pracy.

Ulubione zagadnienie HR, „konik” HRowy

Wszystko, co związane z rolami i kompetencjami HR Business Partnera w organizacji.

W jakich tematach czujesz się autorytetem?

Zawodowo i naukowo zajmuję się HR Business Partneringiem, prowadzę badania w tym zakresie i podejmuję się wielu inicjatyw na rzecz rozwoju efektywnego HR Business Partneringu w firmach na polskim rynku pracy, stąd temat ten jest mi najbliższy.

Motto zawodowe/życiowe

HR is not about HR - it is about the value we create for business. <br /> Ważne jest dla mnie dostarczanie realnej wartości dodanej firmie, w której pracuję.

Jakie wartości prezentujesz, wyznajesz?

W pracy ważne jest dla mnie zaangażowanie i zaufanie.

Co Cię w życiu kręci?

Największa pasja zawodowa – rozwój efektywnego HR Business Partneringu w firmach na polskim rynku pracy. Pasja prywatna – bieganie i półmaratony 🙂

Doświadczenie w działaniach pro publico bono

Koordynacja programu konferencji HR 2022, z udziałem prof. D. Ulricha i prof. A. Trosta, 03.12.2021. Prowadzenie ścieżki rozwojowej dla HR Business Partnerów w ramach Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Aktywne członkostwo w stowarzyszeniu (od 09.2021 funkcja eksperta PSZK ds. HR BP). Wystąpienie pt. Od czego zależy silny HR Business Partnering na 34. Kongresie Kadry, 25-27.10.2021. Aktywne członkostwo w Dolnośląskim Forum HR.
Share This