HR Influencers White Paper – Debata Rynek Rekrutacji Biznesowej – współpraca HR, biznesu i agencji ES.

Ofiara, Wybawca lub Prześladowca w „trójkącie dramatycznym” Karpmana to role-pułapki, w które łatwo wpaść w trakcie prowadzenia procesów rekrutacyjnych i współpracy trzech zainteresowanych stron: kandydatów, agencji Executive Search i działów HR. Każdej z nich potrzeba dużej samoświadomości, asertywności oraz zdrowych intencji i dobrze sprecyzowanych celów, aby tworzyć konstruktywne relacje poza toksycznym trójkątem. Ważne jest, by w miejsce „trójkąta dramatycznego”, wprowadzić profesjonalne komunikowanie się w oparciu o trzy zasady: współpracę, partnerstwo i szacunek dla dobrze zdefiniowanych potrzeb we wzajemnych – także biznesowych – relacjach. Tworzenia podwalin pod najlepsze praktyki współpracy działów HR, agencji Executive Search, kandydatów i czwartej, równie ważnej stronie – biznesu, podjęli się uczestnicy Debaty Executive Search – Rynek Rekrutacji Biznesowej zorganizowanej przez think tank HR Influcencers.

Efektem prac jest poniższy White Paper, do lektury którego zachęcamy wszystkich zainteresowanych profesjonalizacją rynku rekrutacyjnego w Polsce.

Zapraszamy do lektury całości materiału!

Kliknij w obrazek, aby pobrać dokument.

 

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie uczestników debaty omawianymi tematami oraz zgłoszoną potrzebą zarówno zaadresowania wielu nieporuszonych podczas spotkania aspektów współpracy HR z agencjami Executive Search, jak i kontynuacji oraz pogłębienia tematów poruszonych w grudniu, organizatorzy – think tank HR Influencers – z przyjemnością informują o kolejnej debacie, tym razem angażującej cały rynek rekrutacyjny, która odbędzie się 20 kwietnia 2017 roku.

Miejsca przy „Okrągłym Stole” zajmą przedstawiciele agencji rekrutacyjnych, agencji Executive Search, HR-owcy, menedżerowie i kandydaci na rynku pracy.

Alicja Matyja-Norberciak

Autor: Alicja Matyja-Norberciak

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Program High Potential, czyli jak odkryć talent i go rozwinąć. 

Program High Potential, czyli jak odkryć talent i go rozwinąć. 

Wyobraźcie sobie sytuację, w której w najbardziej gorącym biznesowo okresie firma traci trzech kluczowych ekspertów. Głównego kontrolera finansowego, który odpowiadał za budżet firmy, regionalnego kierownika sprzedaży - z najlepszymi wynikami sprzedaży w Polsce, który...

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This