HR Influencers. Aktywności

Po sezonie urlopowym kalendarze Influencerów i High Potentials wypełniają się wydarzeniami planowanymi w ramach działalności think tanku. Do końca roku zostały nieco ponad 3 miesiące, lecz w tym czasie spotkań i rozwoju nie zabraknie. Spójrzmy zatem, co już za nami i czego jeszcze przed końcem roku możemy się spodziewać.

Strategiczne początki

Od styczniowej inauguracji think tanku inicjatywa znacznie się rozrosła. Poza zorganizowanymi z sukcesem spotkaniami HR Influencers Quarterly Meetings w kwietniu (HR jako Sparring Partner w biznesie. Perspektywa CEO – HR role model) i czerwcu (Sprzedaż i HR – od silosów do synergii)…

 
deklaracjaDeklaracja HR Influencers – uroczysta Inauguracja.
 

 
inauguracja Grzegorz SkibińskiWystąpienia Założycieli HRI podczas Inauguracji – Grzegorz Skibiński.
 

 
Małgorzata BartlerWystąpienia Założycieli HRI podczas Inauguracji – Małgorzata Bartler.
 

 
Maja Chabińska-RossakowskaWystąpienia Założycieli HRI podczas Inauguracji – Maja Chabińska-Rossakowska.
 

… zainaugurowano także HRI High Potentials. Odbyło się również spotkanie członków HRI z Międzynarodowym Centrum Mediacji, gdzie dyskutowano o alternatywnych sposobach rozwiązywania konfliktów wewnątrz organizacji. Przed wakacjami nawiązano także pierwszy ze strategicznych sojuszy. HR Influencers rozpoczęło współpracę z Polish National Sales Awards (PNSA). Wybrano także Radę HR Influencers oraz Radę High Potentials (ogłoszenie już wkrótce!).
 
sojusz pnsaDrugie HRI Quarterly Meeting. Od lewej: Joanna Malinowska-Parzydło, HRI, dr Chahid Fourali, PNSA, Elżbieta Pełka, PNSA.

Społeczność think tanku

Do inicjatywy napływają zgłoszenia, które po weryfikacji Rady HRI / High Potentials owocują kolejnymi pasjonatami i liderami w gronie członków think tanku. Z profilami Influencerów (zobacz) i High Potentials (zobacz) można zapoznać się w dedykowanych zakładkach na naszej stronie.

 
nowi czlonkowiePrzyjęcie nowych członków podczas spotkania HRI Quarterly Meeting.
 

 
Uważny dobór uczestników inicjatywy pozwala na tworzenie wyjątkowej społeczności, która w swoim DNA ma potrzebę rozwoju i dzielenia się wiedzą, angażowania się w działania pro publico bono i przede wszystkim budowania strategicznych pomostów między HR-em a tzw. biznesem.
 
QM z CEOInfluencerzy na spotkaniu z Mikołajem Woźniakiem, CEO Volkswagen Bank Polska S.A.
 
Przyświecające think tankowi motto: Biznes. Ludzie. Wartości. bardzo dobrze oddaje podejście członków do prowadzonych działań, zarówno w ramach społeczności HRI jak i we własnych firmach. HR jako strategiczny partner biznesu, wspierający uzyskanie przewagi konkurencyjnej w kluczowym obszarze – kapitału ludzkiego oraz współtworzący kulturę organizacyjną opartą na wartościach, to jeden z głównych kierunków, w jakim podążają planowane w ramach think tanku inicjatywy.

 
inauguracjaHRI i High Potentials wraz z Redaktorem Naczelnym Business Insider Polska, Łukaszem Grass, podczas Inauguracji HRI High Potentials.

Partnerzy

Think tank wspierają dobrze znani w branży HR Partnerzy: Pracuj.pl oraz House of Skills, którzy będą również Gospodarzami nadchodzących spotkań z cyklu HRI Quarterly Meetings. Dzięki współpracy z emplo, Influencerzy zyskali wewnętrzną dedykowaną platformę komunikacji, zaś eRecruiter wspiera proces aplikowania grupy High Potentials do think tanku i wewnętrzny program mentoringowy.
 
wspolpraca

Przed nami…

Do końca roku nie zabraknie aktywności. Będzie strategicznie, biznesowo, rozwojowo i integracyjnie. Już za kilka dni kolejne HRI Quarterly Meeting, po którym opublikowane zostaną rekomendacje dla branży HR. Wkrótce też uroczysta Inauguracja Programu Mentoringowego HRI Mentors – wewnętrznego programu dla High Potentials, która odbędzie się podczas HR Summit 2016. Również w ścieżce rozwojowej w ramach think tanku pojawiać się będą dedykowane warsztaty dla członków. Zaplanowano także specjalny Program Rozwojowy High Potentials. Planowana jest też debata z udziałem Influencerów, High Potentials i innych przedstawicieli branży HR.
 
spotkaniePrzedstawiciele branży HR podczas Inauguracji think tanku.
 
 
Jak widać sporo jeszcze przed nami. Jeśli Ty również, praktyku HR, chcesz wpływać na branżę i wskazywać best practice, rozwijać się, dzielić się doświadczeniem, wiedzą i kształtować trendy polskiego rynku HR – zapraszamy do kontaktu!
 
Nabór do think tanku trwa – profile Influencera oraz High Potential dostępne są w zakładce DOŁĄCZ, jak również informacje jak dołączyć. Jeżeli odpowiadasz w firmie za część lub całość procesów HR (in-house) – czekamy na Ciebie!

 
 
 

Alicja Matyja-Norberciak

Autor: Alicja Matyja-Norberciak

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This