HR Summit 2016 – „Firma – planeta ludzi!”

hr summitCoraz więcej mówimy o wykorzystaniu nowych technologii, coraz częściej zastanawiamy się nad usprawnieniami poszczególnych procesów, coraz łatwiej przychodzi nam stawianie coraz wyższych oczekiwań. Ale czy równie często myślimy o ludziach, pracownikach? Czy znajdujemy czas na rozmowę z nimi? Czy jesteśmy przekonani, że szanujemy ludzi? Że znamy ich potrzeby?
 
Dział Human Resources przeszedł wiele zmian. Od Managerów HR oczekuje się znacznie więcej, niż jeszcze kilka lat temu. Stawianych jest przed nimi wiele wyzwań, jednak zawsze nadrzędnym celem powinien być właśnie człowiek. Cel ten przyświeca konferencji HR Summit, która odbędzie się już 28-29 września 2016 w Warszawie. Organizatorem konferencji jest Puls Biznesu.
 
Think tank HR Influencers został Partnerem Merytorycznym wydarzenia. Podczas konferencji wystąpią zarówno HR Influencers jak i High Potentials. Będzie to okazja to wysłuchania paneli dyskusyjnych z ich udziałem oraz case studies.
 
W programie znalazł się m.in. Panel HR Influnecers:

Wyrobnik czy influencer. Zmiana paradygmatów biznesowych i oczekiwań wobec skutecznego HR”

Prowadzenie: Joanna Malinowska-Parzydło
 
Paneliści:
 
Paulina Basta, HR Manager, Techland; Maja Chabińska-Rossakowska, HRD DHL Polska; Anna Miśko, HRD, home.pl; Marcin Kuśmierz, CEO, home.pl

  • H2H w praktyce zarządzania. Najważniejsze zmiany wpływające na biznes i politykę personalną
  • Od struktury do kultury, czyli po co HR zarządowi, menedżerom i pracownikom
  • Na co HR powinien dziś mieć wpływ w swojej firmie i jak ten wpływ skutecznie budować

Wśród prelegentów będzie można także zobaczyć HRI: Krystynę Matysiak, Dyrektor HR, Członka Zarządu, Link4 oraz Elżbietę Rosiak, Dyrektor Zarządzającą, Biuro Relacji Pracowniczych, Bank Pekao SA.
 
Dla sympatyków naszego think tanku organizator przewidział rabat w wysokości 10% od ceny biletów na konferencję. Wystarczy na stronie zapisów (link) w polu uwagi wpisać „HRI”.
 
Zaplanowaliśmy także coś wyjątkowego na koniec pierwszego dnia konferencji – Inaugurację Programu Mentoringowego HRI Mentors, na którą będzie można przybyć bezpłatnie, niezależnie od uczestnictwa w konferencji. Więcej szczegółów już wkrótce!
 
Zapraszamy do udziału w III Konferencji HR Summit 2016 – „Firma – planeta ludzi!”

 
Strona konferencji wraz z programem i zapisami: HR Summit 2016
 

Alicja Matyja-Norberciak
Autor: Alicja Matyja-Norberciak

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Feedback czy feedforward?

Feedback czy feedforward?

Mentoring jest fantastyczną metodą pracy, choć długo wydawało mi się, że to opcja, która sprawdza się tylko w największych organizacjach. Ostatnio tknęło mnie, że to nie prawda, a pewną formą mentoringu jest dla mnie feedforward. Znacie? Dla mnie podstawowym...

Mentoring nas rozwija

Mentoring nas rozwija

"To ciekawe, ale ogólne, liczyłem na praktyczne wskazówki, na rozwiązanie moich problemów i trudności z jakimi mierzę się każdego dnia" – czy zdarza się, że słyszycie takie komentarze menedżerów po webinarach, które przygotowujecie z myślą o nich? Dla mnie to był...

Mieć strategię na dobrostan

Mieć strategię na dobrostan

Dobrostan – przez ostatnich kilka lat - z fanaberii przeszedł w biznesie szybką drogę do tematu must have. „Pracowniczy well-being” to jeden z trendów, który od ostatniego roku zadomowił się na agendach działów HR. Osobiście uważam, że to bardzo dobry kierunek....

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This