HRI partnerem merytorycznym forum Modern Employer

 

Jak zapewnić firmom nowe korzyści poprzez wykorzystanie technologii oraz innowacji w miejscu pracy? Jakie są najnowsze dane nt. poziomu zaangażowania pracowników w polskich firmach?

 

Tego będzie można dowiedzieć się podczas forum Modern Employer, które organizuje Aon, a którego partnerem merytorycznym został HR Influencers.
Podczas wydarzenia wystąpią osobowości ze świata biznesu i HR m.in. Natalia Hatalska, Magdalena Warzybok, Joanna Malinowska-Parzydło oraz Dan Riley. Forum odbędzie się 25 października br. w Warszawie.

 

Forum Modern Employer to wydarzenie łączące zagadnienia z zakresu HR, employer brandingu, nowych technologii i psychologii biznesu. Jest skierowane do prezesów, właścicieli firm oraz dyrektorów i specjalistów HR. Wydarzenie będzie okazją do porozmawiania z praktykami, zapoznania się z najlepszymi benchmarkami oraz inspiracjami płynącymi od najlepszych pracodawców – laureatów Aon Best Employers 2017.

 

Na zakończenie odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych pracodawców, którzy wzięli udział w konkursie Aon Best Employers 2017. Podczas gali zaprezentowane zostaną także wiodące trendy w budowaniu angażujących organizacji na polskim rynku oraz najlepsze praktyki polskich firm w angażowaniu pracowników.

 

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się na stronie: www.modernemployer.pl

Alicja Matyja-Norberciak

Autor: Alicja Matyja-Norberciak

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This