HRInsight odc. 8 (wideo): Mentoring w biznesie. Archaizm, moda, sposób na rozwój?

Zapraszamy na pierwszy odcinek nowego, drugiego, sezonu rozmów na tematy ważne dla ludzi biznesu, liderów i HR. Tym razem goście #HRInsight dzielili się swoim doświadczeniami na temat mentoringu.

Dowiedź się na czym polega dobry, czyli skuteczny mentoring? Jak powinna wyglądać zdrowa relacja mentor-mentee. W rozmowie udział wzięli: Małgorzata Górska People and Culture Director, Kancelaria Raczkowski, HR Influencer, Marcin Berger Wiceprezes Zarządu, Bank BPH S.A., Grupa GE Capital, Marcin Olkowicz Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej, Konsultant SAR, mentor, a moderatorem spotkania była Joanna Malinowska-Parzydło HR Influencers, Younicorn.

Przed nami Mentoring Days – najważniejsze wydarzenie w mentoringu. Razem z Polskim Stowarzyszeniem Mentoringu przygotowaliśmy dwudniowe wydarzenie online, w czasie którego odbędzie nie debata na temat kodeksu etycznego HR oraz sześć warsztatów. Zostaną one podzielone na dwie ścieżki – dla liderów i dla profesjonalistów HR. Nie trzeba jednak wybierać ścieżek. Warsztaty są nagrywane i można mieć dostęp do wszystkich spotkań.

Zachęcamy do zapoznania się programem, wciąż można się zapisywać.

HRInsight
Autor: HRInsight

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Program High Potential, czyli jak odkryć talent i go rozwinąć. 

Program High Potential, czyli jak odkryć talent i go rozwinąć. 

Wyobraźcie sobie sytuację, w której w najbardziej gorącym biznesowo okresie firma traci trzech kluczowych ekspertów. Głównego kontrolera finansowego, który odpowiadał za budżet firmy, regionalnego kierownika sprzedaży - z najlepszymi wynikami sprzedaży w Polsce, który...

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This