Inauguracja Programu Mentoringowego HRI Mentors 2016

hri mentors28 września 2016 podczas III konferencji HR Summit HR Influencers zainaugurowali pierwszą edycję Programu Mentoringowego think tanku – HRI Mentors. HRI Mentors to program rozwojowy uruchomiony wewnątrz think tanku dla jego uczestników, który umożliwia pracę nad rozwojem w parach Influencer – High Potential.

 
Uroczysta Inauguracja odbyła się na koniec pierwszego dnia konferencji HR Summit. Wśród zaproszonych gości znaleźli się członkowie think tanku HR Influencers, Mentorzy i Mentee pierwszej edycji programu, Partnerzy think tanku (emplo, eRecruiter, pracuj.pl, House of Skills), uczestnicy konferencji oraz praktycy HR zainteresowani przystąpieniem do think tanku.
 
Inaugurację rozpoczęliśmy krótkim przedstawieniem misji i wizji działalności think tanku. Następnie Joanna Malinowska-Parzydło, Założycielka HRI, przedstawiła główne cele i założenia Programu Mentoringowego a na scenę zaproszono Mentorów i Mentee, którzy wezmą udział w pierwszej edycji programu. Influencerzy i High Potentials opowiadali dlaczego zdecydowali się wziąć udział w programie, jaką ma dla nich wartość, czego oczekują. Pierwsza edycja HRI Mentors zakończy się w czerwcu 2017 roku i mamy nadzieję, że pary Mentor-Mentee podzielą się efektami procesów ze społecznością HR.
 
Wszystkim obecnym dziękujemy serdecznie za przybycie, a tych, którzy nie mogli dotrzeć na wydarzenie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Inauguracji. Pełna relacja dostępna jest na portalu Facebook na naszym profilu: link.
 
Zainteresowanych przystąpieniem do think tanku HR Influencers zapraszamy do zakładki „Dołącz” – przystępując jeszcze w październiku macie okazję wziąć udział w pierwszej edycji HRI Mentors!
 
img_1446-minMentorzy i Mentee pierwszej edycji HRI Mentors na scenie. 
 
img_1463-minDlaczego zdecydowałam/łem się zostać Mentorem i czym dla mnie jest proces? – opowiada Mariola Raudo, HRI.  
 
img_1470-minBarbara Płaczek, HiPo, o powodach i celach zaangażowania się w HRI Mentors. 
 
img_1476-minO relacji Mentor-Mentee i swojej przygodzie z mentoringiem opowiada Agnieszka Kurek, HRI. 
 
img_1488-minMagda Bargieł, HRI, o mentoringu w ramach jednej branży i wzajemnym rozwoju dzięki zbudowanej relacji. 
 
img_1537-minŁukasz Sowiński, HiPo, oraz Joanna Malinowska-Parzydło, HRI, o procesie rozwoju, celach i wyborze mentorów.    
img_1571-minNetworking i rozmowy o programach mentoringowych w organizacjach.
 
Więcej zdjęć: galeria na FB.

Alicja Matyja-Norberciak

Autor: Alicja Matyja-Norberciak

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This