„Jak Praktyk z Praktykiem” – Warsztaty Kejsów Biznesowych

Spojrzenie na swoją pracę przez pryzmat profesjonalistów tej samej dziedziny, ale czasem z innej branży, otwiera nowe perspektyw.

 

Tak dzieje się podczas naszych Warsztatów Kejsów Biznesowych. Mamy czas na zatrzymanie, złapanie dystansu, na analizę – również trudnych sytuacji zawodowych.

 Na konferencjach – mówi Ania Miśko – pokazujemy chyba nie do końca prawdziwy świat HR-owy. Na spotkaniach, w których uczestniczymy jako HR Influencers, mamy przestrzeń, żeby podzielić się tym, co wyszło, ale też tym, co można było zrobić lepiej.

Otwartość i życzliwość, z jaką dzielimy się nawzajem doświadczeniem, sprawiają, że po każdym spotkaniu z cyklu „Jak Praktyk z Praktykiem”, wychodzimy pełni energii.  Nie da się tego nie zauważyć, kiedy słucha się Katarzyny Bis, Katarzyny Bogdanowicz, Agaty Jach, Anny Miśko i Malgorzaty Prasał – Wroniewicz

 

Galeria zdjęć

 

Alicja Matyja-Norberciak

Autor: Alicja Matyja-Norberciak

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Program High Potential, czyli jak odkryć talent i go rozwinąć. 

Program High Potential, czyli jak odkryć talent i go rozwinąć. 

Wyobraźcie sobie sytuację, w której w najbardziej gorącym biznesowo okresie firma traci trzech kluczowych ekspertów. Głównego kontrolera finansowego, który odpowiadał za budżet firmy, regionalnego kierownika sprzedaży - z najlepszymi wynikami sprzedaży w Polsce, który...

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This