Konferencja „Konsumenci i przedsiębiorcy młodego pokolenia” objęta patronatem HR Influencers

27 stycznia 2017 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się konferencja naukowa pt. „Konsumenci i przedsiębiorcy młodego pokolenia”. Przedmiotem konferencji będzie charakterystyka postaw konsumenckich i przedsiębiorczych młodego pokolenia. Podczas wydarzenia Dr Paweł Wójcik z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i partner zarządzający w Futura Media przedstawi prezentację na temat potrzeb i motywacji konsumenta Millennialsa. Think tank HR Influencers objął patronat nad wydarzeniem.
 
Prof. ALK dr hab. Izabela Koładkiewicz z Akademii Leona Koźmińskiego na podstawie badań Amway Global Entrepreneurship Report odniesie się do przedsiębiorczości młodego pokolenia.
Dr Anna Pawłowska, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprezentuje Przedsiębiorczość Millennialsów – wybór czy konieczność.
 
Temat pokolenia Y jest obecnie bardzo aktualny. Millennialsi posiadają największy potencjał ducha przedsiębiorczości, bo aż 57 proc. wyobraża sobie start w biznesie zgodnie z danymi z Raportu AGER 2016.
 
Serdecznie zapraszamy na konferencję i do dyskusji!
 
Data: 27 stycznia 2017
Miejsce: Wydział Zarządzania UW, Aula C w godzinach 12:00-14:00

 

Alicja Matyja-Norberciak

Autor: Alicja Matyja-Norberciak

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Program High Potential, czyli jak odkryć talent i go rozwinąć. 

Program High Potential, czyli jak odkryć talent i go rozwinąć. 

Wyobraźcie sobie sytuację, w której w najbardziej gorącym biznesowo okresie firma traci trzech kluczowych ekspertów. Głównego kontrolera finansowego, który odpowiadał za budżet firmy, regionalnego kierownika sprzedaży - z najlepszymi wynikami sprzedaży w Polsce, który...

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This