HRI High Potentials Board 2016 wybrana!

Think tank HR Influencers to przede wszystkim społeczność. Społeczność złożona z praktyków z dużym doświadczeniem w biznesie i HR, którzy chcą się nim dzielić i przekazywać best practice na rynek, kształtować trendy i wspierać rozwój polskiego HR na poziomie strategicznym (Influencerzy).
 
W czerwcu br. do tej grupy dołączyli High Potentials, którzy w zgodzie z misją i wartościami think tanku rozwijają wewnątrz swoich organizacji procesy, obszary, biorą odpowiedzialność i chętnie wspierają biznes i kolegów po fachu, aspirują do zostania Influencerami.
 
Obie grupy w ramach działalności think tanku pracują nad realizacją celów strategicznych HR Influencers (zobacz) oraz nad rozwojem samej inicjatywy. Analogicznie jak w przypadku Influencerów, w grupie High Potentials została wybrana Rada HiPos, która w danym roku kalendarzowym wspiera bieżącą działalność oraz kierunki rozwoju HRI. Z przyjemnością zatem przedstawiamy pierwsze High Potentials wybrane na 2016 rok, które tworzą razem z nami historię think tanku.
 
Skład Rady HRI High Potentials 2016:

Dla przypomnienia – HRI Board (zobacz).
 
hri_hipos_board2016
 
 

Alicja Matyja-Norberciak

Autor: Alicja Matyja-Norberciak

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This