HRI HiPo Board 2017 – wybrana

Think tank HR Influencers to przede wszystkim społeczność złożona z praktyków z dużym doświadczeniem w biznesie i HR, którzy chcą się nim dzielić i przekazywać best practice na rynek, kształtować trendy i wspierać rozwój polskiego HR na poziomie strategicznym.

Od czerwca 2016 roku do tej grupy dołączyli High Potentials, którzy w zgodzie z misją i wartościami think tanku rozwijają wewnątrz swoich organizacji procesy, obszary, biorą odpowiedzialność i chętnie wspierają biznes i kolegów po fachu, aspirują do zostania Influencerami.

W każdej z grup wybierana jest Rada, która wspiera bieżącą działalność oraz wyznacza kierunki rozwoju HRI. Bardzo miło nam poinformować, że w skład tegorocznej Rady HiPos weszli Anna Miśko, Natalia Dykiert i Łukasz Sowiński. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!

Joanna Malinowska-Parzydło

Autor: Joanna Malinowska-Parzydło

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Krótka historia motywacji

Krótka historia motywacji

Na co dzień menedżerowie koncentrują się na osiąganiu celów i realizacji bieżących zadań. Czy pamiętają, że oprócz dobrze zdefiniowanych priorytetów i wcielaniu w życie nowych pomysłów, pracują z ludźmi? Wiem, że w obliczu codziennych wyzwań i tempa, łatwo o tym...

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This