HRI Partnerem Gali Finałowej Polish National Sales Awards 2017

25 listopada 2017 r. o godzinie 19.00 w warszawskim Hotelu Intercontinental odbędzie się uroczysta Gala Finałowa IX edycji konkursu Polish National Sales Awards 2017, której Partnerem został think tank HR Influencers.

 

 

 

 

Wydarzenie jest świętem branży sprzedażowej, które od dziewięciu lat skupia wokół siebie elitę polskich sprzedawców. Podczas Gali wyłonieni zostaną laureaci i wyróżnieni w 21 kategoriach, m.in. „Innowacje w Dziedzinie Sprzedaży” oraz „Dyrektor Sprzedaży”.

Polish National Sales Awards to unikalne przedsięwzięcie, którego celem jest kształtowanie pozytywnych praktyk oraz najwyższych standardów w sektorze sprzedaży i obsługi klienta. PNSA co roku nagradza także najlepszych specjalistów z branży sprzedażowej – na podium stają osoby, które wykazały się najlepszymi wynikami, innowacyjnym i kreatywnym podejściem do biznesu, umiejętnością pracy zespołowej oraz najwyższymi standardami etycznym.

PNSA aktywnie działa na rzecz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wspieranie działów sprzedaży przy jednoczesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. Konkurs PNSA jest jednym z filarów działania organizacji.

 

Więcej informacji na temat konkursu PNSA oraz wszelkie aktualności znajdują się pod następującymi linkami:

KONKURS


https://www.facebook.com/polishnationalsalesawards/
https://www.linkedin.com/grps/PNSA-Polish-National-Sales-Awards-2889114/about

Alicja Matyja-Norberciak

Autor: Alicja Matyja-Norberciak

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Krótka historia motywacji

Krótka historia motywacji

Na co dzień menedżerowie koncentrują się na osiąganiu celów i realizacji bieżących zadań. Czy pamiętają, że oprócz dobrze zdefiniowanych priorytetów i wcielaniu w życie nowych pomysłów, pracują z ludźmi? Wiem, że w obliczu codziennych wyzwań i tempa, łatwo o tym...

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This