Patronat Merytoryczny HR Influencers nad HR Data Forum

HR Influencers objęło patronatem merytorycznym HR Data Forum 2019. Konferencja, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Cyfrowa Transformacja w Nowoczesnych Działach HR”, poświęcona będzie wykorzystaniu nowoczesnych technologii w takich obszarach jak pozyskiwanie pracowników, utrzymanie i rozwój talentów czy analityka (m.in. oparta na Big Data). HR Data Forum odbędzie się 19 stycznia 2019 r. w Warszawie.

 

Podczas konferencji zobaczyć i usłyszeć będzie można HR Influencerów: w porannej sesji plenarnej o cyfrowej transformacji w biznesie i w działach HR opowie Andrzej Borczyk, Dyrektor Personalny i Członek Zarządu Grupy Żywiec, a przedpołudniową prelekcję poprowadzi Dorota Dublanka, Dyrektor Departamentu Rozwoju Zasobów Ludzkich i Efektywności Organizacyjnej KIR S.A.

 

HRI High Potentials poprowadzą dyskusje roundtables – Agata Shen, Dyrektor HR AVON Polska będzie moderować dyskusją o tym, w jaki sposób mierzyć efektywność szkoleń i jak nowe technologie mogą pomóc w weryfikacji szkoleń, a Marlena Szymanek poprowadzi panel o cyfrowej transformacji z perspektywy rekrutera.

 

Szczegółowa agenda znajduje się na stronie wydarzenia. Uwaga! Do 10 stycznia wszyscy zainteresowani udziałem mogą otrzymać 20 proc. rabatu po podaniu kodu „HRInfluencers”.

Alicja Matyja-Norberciak

Autor: Alicja Matyja-Norberciak

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This