„Biologia, która stoi za „FLOW”- Marcin Pomianowicz-Bartkowiak

Drodzy członkowie HRI rezerwujcie czas 7.06 o 18:00 na warsztat naszego HRInfluencera Marcina Pomianowicza-Bartkowiaka! Tego po prostu nie można przegapić! Już sam tytuł warsztatu zachęca „Biologia, która stoi za „FLOW” i jak znamy Marcina, to będzie z pewnością niezłe flow! 
„Zapraszam na multidyscyplinarną podróż, podczas której przybliżę bądź przypomnę Wam, czym jest „FLOW”. Jakie są biologiczne podstawy tego stanu, a także na czym polega jego niezwykła użyteczność – zarówno na gruncie osobistym jak i zawodowym. Będzie chwila na autorefleksję i wyposażą Was w kilka narzędzi do świadomego zwiększania „FLOW”. Dużo praktyki i wiedzy opartej na naukowych badaniach, które ponad 30 lat temu rozpoczął Mihaly Csikszentmihalyi („Flow: The Psychology of Optimal Experience”) – jedna z czołowych postaci psychologii pozytywnej. Dotarliśmy do miejsca gdzie obok tego co się dzieje w aspekcie psychologicznym, potrafimy również powiedzieć co się dzieje w aspekcie biologicznym. Zaopatrzeni w taką wiedzę możemy wykreślić z codziennego słownika zdanie: żeby mi się chciało, jak się nie chce.”
Brzmi nieźle! Warsztat będzie miał charakter hybrydowy tzn. spotkamy się w Brain Embassy i online. Wszystko zależy od wyników ankiety, którą trafiła na maile naszych członków.

0 komentarzy

Leave a Reply

Może Cię zainteresować

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This