Mentoring – to się rozwija. Podsumowanie

Mentoring Days online 2021 za nami! Czas na krótkie podsumowanie. 

Przez dwa dni hasło tegorocznego wydarzenia Mentoring #ToSięRozwija było parafrazowane na różne sposoby i zawsze trafiły w punkt. Mentoring jest kompetencją, którą warto pielęgnować i rozwijać. Mentoring nas rozwija jako ludzi, społeczeństwo. Mentoring jest jak niekończąca się, niezwykła, droga, która wciąż się rozwija i wciąż potrafi zaskoczyć. 

Nie brakowało✅inspiracji✅energii✅rozmaitych case studies✅prowokujących do refleksji prelekcji✅świetnych wystąpień – i to nie nasza opinie ale uczestników wydarzenia, którzy się nimi z nami podzielili. Wszystkie wskazówki zabieramy ze sobą, żeby w kolejnych latach tworzyć dla WAS jeszcze lepsze wydarzenie. Bardzo dziękujemy za dobre słowo i za Waszą obecność. 

Ukłony dla Katarzyna Osior-Szot, Anny Langer-Kokowskiej, Agnieszki Polakowskiej, Justyny Marks, Anny Olczyk-Waldowskiej, Anny Jarzębskiej, Joanny Malinowskiej-Parzydło, za podzielenie się wiedzą, bezcennym doświadczeniem podczas prelekcji i warsztatu oraz w czasie debaty, którą to Marek Parzydło (HRI) i Marcin Budzewski (PSM) posumowali nasze dwudniowe wydarzenie. 

W drugim dniu Mentoring Days nie brakowało odwołań do debaty, którą otwierając nasze wydarzenie poprowadziła High Potential HRI, współorganizatorka wydarzenia, Anna Jaworska. O przyszłości, celach, senesie mentoringu rozmawiała z przedstawicielami firm i organizacji, które są laureatami poprzedniej edycji konkursu na Program Mentoringowy Roku: z Wiesławą Czarnecką-Stańczak z Siemens Polska. Anną Szyniszewską-Łukasik z Orange oraz Emirem Chahedem ze „Zwolnionych z Teorii”. Całą debatę możecie zobaczyć na naszym kanale YT. 

Podziękowania dla jury, które z grona 10 firm i organizacji wyłoniło zwycięzcę Najlepszego Programu Mentoringowego Roku 2021. Bosch Polska raz jeszcze wielkie gratulacje! Wszystkim dziękujemy za zgłoszenia do konkursu! Robicie fantastyczne projekty! 

O mentoringu porozmawiamy znów za rok, na kolejnym Mentoring Days, na który już Was serdecznie zapraszamy! Teraz czas na wdrożenie i wykorzystanie zdobytej wiedzy. 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię zainteresować

Feedback czy feedforward?

Feedback czy feedforward?

Mentoring jest fantastyczną metodą pracy, choć długo wydawało mi się, że to opcja, która sprawdza się tylko w największych organizacjach. Ostatnio tknęło mnie, że to nie prawda, a pewną formą mentoringu jest dla mnie feedforward. Znacie? Dla mnie podstawowym...

Mentoring nas rozwija

Mentoring nas rozwija

"To ciekawe, ale ogólne, liczyłem na praktyczne wskazówki, na rozwiązanie moich problemów i trudności z jakimi mierzę się każdego dnia" – czy zdarza się, że słyszycie takie komentarze menedżerów po webinarach, które przygotowujecie z myślą o nich? Dla mnie to był...

Mieć strategię na dobrostan

Mieć strategię na dobrostan

Dobrostan – przez ostatnich kilka lat - z fanaberii przeszedł w biznesie szybką drogę do tematu must have. „Pracowniczy well-being” to jeden z trendów, który od ostatniego roku zadomowił się na agendach działów HR. Osobiście uważam, że to bardzo dobry kierunek....

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This