Mother Empower – Najlepszy Program Mentorignowy 2021

Firma Robert Bosch laureatem nagrody dla Najlepszego Programu Mentoringowego Roku 2021 według HRInfluencers i Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Wygrał program „Mother Empower”, do którego realizacji firma Bosch zaprosiła Fundację „Mamo Pracuj”.

Program Mother Empower skierowany jest do mam, które chcą wrócić na rynek pracy ale są pełne obaw. Fundacja pomogła zrekrutować mamy – mentee a panie pracujące w firmie Bosch wystąpiły w roli mentorek. Dzieliły się swoim doświadczeniem dotyczącym powrotu do pracy, do korporacji. Pary pracowały nad CV, nad kompetencjami które potrzbne są żeby odnaleźć się po przerwie w nowej zawodowej rzeczywistości. Niedługo rusza kolejna edycja programu!

Wręczając wyróżnienie, Joanna Malinowska-Parzydło i Grzegorz Skibiński, powiedzieli że jest to nagroda nie tylko za zapewniony transfer wiedzy dotyczący mentoringu ale także za zadbanie o kapitał społeczny i budowanie społecznie odpowiedzialnego biznesu. W imieniu firmy Bosch i wszystkich osób zaangażowanych w program statuetkę odebrała Izabela Pipka Dyrektor HR Bosch Polska.

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim firmom, które zgłosili się do konkursu! Mieliśmy okazję poznać 10 fantastycznych programów, które zmieniają nie tylko organizacje ale życie wielu osób.

0 komentarzy

Leave a Reply

Może Cię zainteresować

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This