Trend CAMP HRI – praktycy HR o biznesie!

Drodzy profesjonaliści HR!

 

Czas na nową jakość na mapie konwersacji dot. biznesu i HR. Przed nami pierwsza edycja konferencji Trend CAMP organizowanej przez think tank HR Influencers.

22 września cała społeczność HRI&HiPos, oraz osoby zainteresowane przystąpieniem do grona HRI (HR Influencers)  lub HiPos (HR Influencers High Potentials) czeka 8 godzin inspirujących sesji, pracowitych warsztatów i rozmów na temat trendów, które w najbliższym czasie zmienią rynek pracy.

Celem wydarzenia (które cechuje profesjonalne zaufanie i mówienie otwartym tekstem o wyzwaniach i problemach na styku biznes/HR), jest usystematyzowanie wiedzy na temat zmian wpływających na otoczenie biznesowe. Zależy nam na odsianiu chwilowej mody i marketingowych „nowinek” serwowanych ludziom w HR, od zjawisk kluczowych dla rozwoju biznesu. Potrzebujemy sformułować praktyczne rekomendację, nad czym pracować w gronie mądrych zespołów HR, menedżerów i zarządów firm patrzących na trendy i wyzwania rynkowe.

 

Do dyskusji wprowadzą nas unikalni eksperci:

  • dr Aleksandra Przegalińska, polska filozofka, badaczka rozwoju nowych technologii,
  • Jakub Wygnański, socjolog, stypendysta Uniwersytetu Yale, współtwórca organizacji pozarządowych, m.in. stowarzyszenia Klon/Jawor,
  • Tomasz Rudolf, współzałożyciel i Prezes The Heart Warsaw, jeden z wiodących ekspertów w obszarze innowacji modeli biznesowych i zwiększania przychodów firm.

Ale to nie wszystko!

Czekają nas warsztaty w sercu Warszawy, czyli The Heart, gdzie w ramach trzech kluczowych ścieżek, skoncentrowanych na.:

  • rozwoju biznesu i szeroko rozumianego rynku pracy (perspektywa zewnętrzna)
  • rozwoju organizacji i przywództwa (perspektywa wewnętrzna),
  • sposobie pomiaru efektywności funkcjonowania organizacji

zdefiniujemy te trendy, które, zdaniem praktyków HR, będą miały największe znaczenie dla biznesu, dla HR i kompetencji, które powinniśmy rozwijać w firmach, w bliższej i dalszej przyszłości.

 

Kogo zapraszamy do bezpłatnego udziału w Trend CAMP?

Dyrektorów Personalnych, HR Managerów, HR Business Partnerów, osoby odpowiedzialne za rozwój talentów, zarządzające szkoleniami i rekrutacją, wpisujące się w profil HRI&HiPos oraz żywo zainteresowane przystąpieniem do think tanku HRI.  

Swoje zgłoszenia, wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego chcielibyście Państwo uczestniczyć w wydarzeniu Trend CAMP HRI, prosimy przesyłać na adres: aleksandra@personalbrandinstitute.com

O ostatecznej decyzji i zaproszeniu wybranych osób poinformujemy Państwa najpóźniej do 11 września.

 

Nasz think tank ma charakter startupu. Nieustannie rozwijamy model współpracy, nie tracąc równocześnie z oczu naszej misji, strategii i wartości. Dlatego przygotowaliśmy nową ofertę – która naszym zdaniem nie stanowi finansowego progu zaporowego dla osoby w profilu HRI lub HiPo, która by chciała, ale nie podoła finansowo. Zdaniem członków społeczności, opłata członkowska nie pokrywa nawet 10% wartości wiążących się z uczestnictwem w naszej unikatowej społeczności, w której każdy ma swoje odrębne miejsce. Zatem – oferta członkowska – poniżej. Udział w Trend CAMP – gratis. Kto pierwszy – ten szczęściarz – a pechowców nam nie trzeba! ????

Rekrutację na Trend Camp uważamy za rozpoczętą!

PARTNERZY WYDARZENIA

Opis Partnera:

Extended DISC Polska należy do międzynarodowej grupy działającej w ponad 40 krajach na świecie. Chcemy być najchętniej polecanym partnerem w prowadzeniu biznesu, pomagając organizacjom najpełniej wykorzystywać potencjał i kreatywność ludzi i zespołów. Pomagamy Klientom w podejmowaniu trafniejszych decyzji menedżerskich.

Narzędzia Extended DISC oraz kompleksowe programy dedykowane od lat skutecznie wspierają działania: działów HR, menedżerów, coachów i mentorów, firm rekrutacyjnych, firm szkoleniowych, niezależnych konsultantów.

 

Opis Partnera:

The Heart: 

The Heart to europejskie centrum współpracy korporacji i startupów. Mieszące się na 38. piętrze biurowca Warsaw Spire centrum łączy młode firmy technologiczne z największymi korporacjami. The Heart wspiera korporacje we wdrażaniu innowacji tworzonych przez wyselekcjonowane startupy z całej Europy. Centrum realizuje też w europejskich stolicach programy tematyczne związane z obszarami FinTech, Omnichannel, HealthTech oraz Real Estate. Więcej na stronie: theheart.tech

 

Alicja Matyja-Norberciak

Autor: Alicja Matyja-Norberciak

0 komentarzy

Może Cię zainteresować

Odwiedź nas

Zaglądajcie na nasze kanały społecznościowe, gdzie znajdziecie
wszystkie najnowsze informacje o HRI i nasze publikacje.

Facebook

YouTube

LinkedIn

Share This